about

A Plus OTO SERVİS

Oto Servisten Daha Fazlası...

A PLUS tüm marka ve modeller için profesyonel oto servis yaklaşımı ve ekonomik fiyat avantajını sunuyor.

A PLUS AUTO SERVICE, trafikte seyir eden motorlu taşıt araçların iç ve dış aksamlarında dış etkiler, darbeler ve trafik kazaları sonucunda oluşan hasarların, servis merkezlerinde know-how içeren hızlı onarım teknikleri ve son teknoloji malzeme ve ekipmanlar kullanılarak koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile giderilmesini amaçlayan bir Türk markasıdır. A PLUS AUTO SERVİCE Türkiye’deki faaliyetine, 6 aylık bir ön hazırlık dönemini takiben, 1 Ekim 2013 tarihinde başlamıştır.
BİZİ TAKİP EDİN.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Tavsiye üzerine aracımı bakıma götürdüm. İlk karşılama ve aracın onarımının bitip servisten çıkmasına kadar ilgilenme güzel. Fiyat olarak kimseyi üzmeyecek bir servis.

Güleryüz, yüksek kalite, profesyonel işçilik... Tek kelimeyle harika bir servis. Başta Özcan bey'e, Feyyaz bey'e ve tabiki Mehmet usta'ya çok teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla aracınıza bakım yaptırabilirsiniz.

Arkadaşlar bende ilk başta soru işareti vardı ancak Özcan bey ve ekibi bu düşüncemin yersiz olduğunu gösterdiler. İşlerinin kalitesi tartışılmaz. Bundan sonraki adresim "A Plus Oto Servis"!

  1. testimonial M. Sevinç (Facebook)
  2. testimonial B. Karakoç (Facebook)
  3. testimonial Y.Şentürk (Facebook)

 

Araç

 

Müşteri

 

Marka

 

Takipçi

HER MARKA VE MODEL OTOMOBİL İÇİN PERİYODİK BAKIM